Anticeliulitinis vakuuminis masažas

41,00 €

* Privalomi laukai

41,00 €

Apie dovaną:

Masažas ne tik atpalaiduoja, tačiau ir gerina odos būklę, padeda jai pagražėti ir naikina nepageidaujamus odos trūkumus. Masažai – efektyvi priemonė padailinti figūrą, tad padovanokite savo mamai kūną dailinantį masažą – jai tikrai patiks poveikis. Geriausia dovana mamai – gera savijauta.

Daugelis moterų susiduria su odos problema – celiulitu, kuris atsiranda nepriklausomai nuo amžiaus ar kūno sudėjimo. Celiulitas – tai tarpusavyje suaugusios išsiplėtusios riebalinės ląstelės, kuriose yra daug toksinų ir šlakų, medžiagų apykaitos metu nepasišalinusių produktų, taigi tai deformavęsi riebalai, esantys vienoje ar keliose kūno vietose. Kai riebalinės ląstelės padidėja ir sukimba, po oda esantys jungiamieji audiniai silpnėja ir deformuojasi oda tampa panaši į apelsino žievelę, tuo pačiu pablogėja kūno estetinis vaizdas. Taip atsitinka dėl sulėtėjusios limfos cirkuliacijos ir nutekėjimo. Taigi šią estetinę, medicininę problemą galima išspręsti suaktyvinus limfos tekėjimą, atliekant vakuuminį masažą.

Masažas gerina kraujotaką, aktyvina medžiagų apykaitą, daro odą elastingesnę. Atpalaiduoja, tonizuoja, gerina bendrą savijautą, nuotaiką, miegą. Po procedūros atsiradęs lengvumo ir šilumos jausmas neapleis Jūsų keletą valandų. „Starvac SP Original" – specialaus vakuuminio masažo aparatas, skirtas ne tik kosmetiniam, bet ir gydomajam masažui. Masažai šiuo aparatu padeda kūnui ir daro teigiamą poveikį: gerina kraujotaką ir limfos apytaką; aktyvina medžiagų apykaitą;  skatina kolageno ir elastino skaidulų sintezę odoje; greitina lipolizės procesus; turi raminamąjį poveikį centrinei nervų sistemai; aktyvina imuninę sistemą.

Papildoma informacija

Tiksli vieta

UAB „MASAŽO KLINIKA", Žukausko 21, Vilnius

Kam skirta

1 asmeniui

Trukmė

30 arba 45 min.

Galiojimas (mėnesiais)

12 mėnesių

sezonas

Nesvarbu

Oro sąlygos

Paslauga nepriklauso nuo oro sąlygų

Apranga

Aprangai jokių reikalavimų nėra

Kita informacija

Reikalinga išankstinė rezervacija. Apie neatvykimą būtina pranešti 24 val. prieš sutartą paslaugos teikimo laiką, kitaip kuponas bus laikomas panaudotu