Pailsėk brangioji - namų tvarkymas

80,00 €

* Privalomi laukai

80,00 €

Apie dovaną:

Šiuolaikinės moterys dažnai siekia karjeros, nori būti puikiomis mamomis, dalyvauti socialiniame gyvenime ir spėti pasirūpinti šeima. Tad laiko namų tvarkymui dažnai pritrūksta. Tai kam vogti laiką iš šeimos, jei galima buitį palengvinti vis populiarėjančiomis namų tvarkymo paslaugomis. Šeimos moterys bus tikrai laimingos, sulaukusios tokios pagalbos. Generalinė namų tvarka bent kartą per ketvirtį – būtina. Tačiau kaip rasti jėgų ir laiko, jei šeima tuoj pasipildys nauju šeimos nariu? Generalinė namų tvarka – tikras išsigelbėjimas besilaukiančioms moterims ar tiesiog dažnai visur nespėjančioms aktyvioms mamoms. Palengvinkite buitį savo šeimos moterims!

Profesionali namų tvarkytojų AZ Švara komanda atvyks į jūsų namus ir čia padarys generalinę tvarką. Galėsite pasimėgauti poilsiu, nes AZ švara išsiurbs ir išplaus grindis, išvalys virtuvę ir joje esančias spinteles, išvalys buitinę techniką (gartraukis, orkaitė), nuvalys dulkes nuo staktų ir kitose vietose, nuvalys langus, palanges, rėmus, sutvarkys balkonus, terasas, vonios kambarį, tualetą, židinius ir lentynas, tad po tvarkytojų atlikto darbo galėsite mėgautis gaiva ir švara visuose namuose.

Tikra atgaiva ir palaima namuose karaliaujančioms moterims. Leiskite joms pailsėti ir užsisakykite generalinį namų tvarkymą! 

Papildoma informacija

Vieta

Vilnius, Vilniaus raj.

Kam skirta

Pasirinkto dydžio butui

Trukmė

Pagal situaciją

Galiojimas (mėnesiais)

12 mėnesių

sezonas

Nesvarbu

Oro sąlygos

Nesvarbu

Apranga

Nesvarbu

Kita informacija

Būtina išankstinė registracija