Atpalaiduojantis keturių masažų rinkinys

14,19 €

Apie dovaną:

Intensyvus viso kūno masažas gerina savijautą, malšina skausmus, atpalaiduoja raumenis, gerina kraujotaką ir audinių aprūpinimą deguonimi. Tuo metu jaučiama viso kūno relaksacija, o po jo – padidėjęs energingumas. Pagrindinė masažo nauda – raumenų ir emocinės įtampos mažinimas, kraujo ir limfos apytakos stimuliavimas. Atliekant masažą, nuo kūno paviršiaus pasišalina suragėjusios epidermio ląstelės, oda geriau kvėpuoja, tampa elastingesnė, lygi. Masažas sumažina nuovargį, o sveikam žmogui suteikia žvalumo, didina darbingumą.

Daug dirbančios ir nuolat visur skubančios mamos nusipelno ramybės ir atsipalaidavimo akimirkų, tad dovanokite joms poilsį, kurio metu pagerės ne tik bendra organizmo būklė, bet ir  nuotaika, grįš organizmo pusiausvyra. Mama švytės iš laimės ir spinduliuos energiją!

Atpalaiduojantis keturių masažų rinkinys – tai galvos, veido, nugaros, kojų masažas, atliekamas eteriniais aliejais (pasirinktinai) ir odą puoselėjančiu ekologišku migdolų aliejumi. Nugaros masažas naudingas esant raumenų skausmams, patempimams, nemigai, nuovargiui, stresui ir nervinei įtampai. Galvos masažo metu stimuliuojama centrinė nervų sistema. Procedūra teigiamai veikia žmogaus endokrininę sistemą, balansuoja posmegeninės liaukos (hipofizės), skydliaukės veiklą. Kojų masažas yra švelnus bei atpalaiduojantis, turi teigiamą poveikį visam organizmui, kadangi jo metu nemažai dirbama su biologiškai aktyviais taškais. Kojų masažas atpalaiduoja įtemptus audinius, skatina kraujo apykaitą, mažina sąnarių, raumenų, pėdos skausmus. Kojų masažas ne tik gerina kraujotaką ir limfotaką, bet ir teigiamai veikia žmogaus nervų, kvėpavimo, virškinimo sistemas. Na o veido masažai – tai jaunystės ir odos švytėjimo šaltinis.

Reguliariai atliekamas masažas gerina atmintį, dėmesingumą, koncentraciją stiprina nervų sistemą, palaiko gyvybiškumą ir skatina ilgaamžiškumą.

Papildoma informacija

Tiksli vieta

Grožio salonas "KLIP", Dvaro g. 64A, Šiauliai

Kam skirta

1 asmeniui

Trukmė

30 min.

Galiojimas (mėnesiais)

12 mėnesių

sezonas

Nesvarbu

Oro sąlygos

Paslauga nepriklauso nuo oro sąlygų

Apranga

Aprangai jokių reikalavimų nėra

Kita informacija

Reikalinga išankstinė registracija