Ajurvedinis aliejinis viso kūno masažas

67,00 €

Apie dovaną:

Ajurvediniai masažai – tai ramybės ir ypatingų pojūčių seansai, kurių magiją dar labiau sustiprina natūralūs aliejai, giliai įsiskverbiantys į kūną, suteikiantys nepaprastų pojūčių ir naujų jėgų. Tai atsipalaidavimo akimirkos, kurias galite padovanoti savo brangiausiam žmogui – mamai. Nustebinkite ją ir suteikite galimybę atgauti jėgas bei pamiršti apie nuovargį. Ajurvediniai masažai suteikia ypatingų pojūčių, kurie jūsų mamai suteiks naujos energijos.

Ajurvedinio masažo išskirtinumas – gausus natūralių aliejų naudojimas, kurie įtrinami į kūną specialiais rankų judesiais. Masažo metu veikiami visi svarbiausi žmogaus pojūčiai – skamba raminanti, meditacinė muzika, nosį glosto nuostabūs aliejaus aromatai, akis ramina jaukus apšvietimas, masažo specialisto atliekami judesiai atpalaiduoja kūną, o po masažo skanaujama natūrali žalioji arbata, tad masažo pabaigoje jaučiama ramybė, palengvėjimas ir naujų jėgų antplūdis. Tikima, kad šie masažai harmonizuoja ir teigiamai veikia visus svarbiausius žmogaus segmentus: kūną, jausmus, protą, mintis ir sielą.

Ajurvediniai masažai atliekami naudojant natūralius ir eterinius aliejus, kurie ne tik pamaitina audinių ląsteles, bet ir jas išvalo nuo šlakų ir toksinų, skatina odos ląstelių regeneraciją. Šie masažai dar vadinami atjauninančiais, nes po jų oda tampa aksominė, lygi ir skaisti. Naudojami aliejai parenkami pagal Ajurvedos mokyme išskiriamus žmogaus konstitucijos tipus – vata, pita, kapha. Atsižvelgiama ir į metų laiką. Masažus atlieka specialistai, kurie išmano ajurvedinę gyvenseną ir filosofiją, prieš kiekvieną seansą jie individualiai parenka žmogui tinkamiausius aliejus ir reikalingiausią jo kiekį.

Papildoma informacija

Tiksli vieta

VŠĮ “Gyvas kelias”, Naujojo Sodo g. 1, Klaipėda

Kam skirta

1 asmeniui

Trukmė

70 min.

Galiojimas (mėnesiais)

12 mėnesių

sezonas

Nesvarbu

Oro sąlygos

Paslauga teikiama visus metus

Apranga

Aprangai jokių reikalavimų nėra

Kita informacija

Reikalinga išankstinė registracija

Panašios dovanos