Kompleksinis – ajurvedinis veido ir dekolte masažas KERALA

49,00 €

Apie dovaną:

Kompleksinis – ajurvedinis veido ir dekoltė srities masažas  – toks masažas, kurį prisiminsite ir jausite dar labai ilgai… Tai masažas, kuris privers Jus pasijusti taip, lyg buvote valandą išskirtinai gerame viso kūno masaže. Atsigaus ne tik kūnas ir protas, bet ir siela. Masažo metu kiekvienas atras kelią nors trumpam pabėgti nuo kasdienybės, pailsės nuo dienos rūpesčių, sustiprins sveikatą, atjaunins kūną, nuramins protą ir atras vidinę ramybę ir grožį…

Masažo metu naudojami ypač natūralūs sezamo ir rožių aliejai, bei rožių vanduo, kurie praturtinti įvairiais vitaminais A, C, B, E ir mineralais, mažina nervinę įtampa ir sustiprina visą organizmą, pasižymi antidepresiniu, antioksidaciniu, antiseptiniu poveikiu.

Galvos masažas ne veltui vadinamas masažų “desertu”. Galva masažuojama aktyviais arba nuglostomais judesiais. Masažo metu gerėja galvos srities kraujotaka, turintiems plaukų slinkimo problemų ilgainiui tai paskatina plaukų augimą, galvos odos sluoksnių atsinaujinama. Galvos masažo metu atpalaiduojamas įsitempęs skalpas, dažnai nugrimztama į gilų sapną. Todėl po masažo jausitės ypač gerai pailsėję – tarsi nubudę po sapno.

Papildoma informacija

Vieta

Vilnius

Kam skirta

1 asmeniui

Trukmė

30 min.

Galiojimas (mėnesiais)

12 mėnesių

sezonas

Nesvarbu

Oro sąlygos

Nesvarbu

Apranga

Neturi įtakos

Kita informacija

Masažą galimą atlikti visiems, išskyrus tiems, kas alergiški aliejams rožių ir sezamo. Būtina registracija.