Arabiškas muilo masažas

49,00 €

Apie dovaną:

Palepinkite savo kūną ir sielą ypatingais malonumais – nugalėsite stresą, pamiršite rūpesčius ir atsipalaiduosite po sunkios dienos! Arabiškasis muilo masažas – tai neįprastas, tačiau labai malonus ir gaivinantis masažas, atliekamas pasitelkiant muilo putas ir jomis masažuojant visą kūną. Šios procedūros metu pasijusite lyg gulėtumėte švelniuose muilo putų debesyse. Masažas atliekamas hamame – tai senos arabiškos pirties tradicijos, šiomis dienomis vadinamos turkiška pirtimi.

Procedūros hamame – ištisas ritualas, kuriuo pasimėgauti pakvieskite savo mamas, Tikras malonumas gulėti putų apsuptyje, aplinkoje tvyrant atpalaiduojančiai atmosferai. Po masažo jūsų mama pasijus lyg po ilgų atostogų, kūno lengvumas ir gera savijauta spindės iš toli. Leiskite mamai pasilepinti!

Muilinis arabiškas masažas – unikali, efektyvi ir maloni procedūra, kurios metu sukuriamas švelnus muilo putų debesėlis. Kūnas padengiamas muilo putomis ir masažuojamas, atliekami stiprūs, tačiau neskausmingi masažo judesiai. Apima nenusakomas pojūtis: lyg gulėtumėte užklotas puriu debesėliu. Nuimant putas atliekamas apglėbiantis šiltas kompresas, užplūsta jausmas, tarsi Jums dovanojama nauja oda ir Jūs atgimstate iš naujo. Po procedūros oda tarsi švyti, tampa nepaprastai švelni, taip pat pajusite ir teigiamą poveikį organizmui: kraujotakai, limfotakai, kvėpavimo ir nervų sistemai. Beje, hamamas idealiai tinka svorio reguliavimui. 

Papildoma informacija

Tiksli vieta

VŠĮ “Gyvas kelias”, Naujojo Sodo g. 1, Klaipėda

Kam skirta

1 asmeniui

Trukmė

45 min.

Galiojimas (mėnesiais)

12 mėnesių

sezonas

Nesvarbu

Oro sąlygos

Paslauga teikiama visus metus

Apranga

Aprangai jokių reikalavimų nėra

Kita informacija

Reikalinga išankstinė registracija

Panašios dovanos