Visceralinis masažas

49,00 €

Apie dovaną:

Dovanokite mamai sveikatą! Visceralinis masažas – tai begalę privalumų turinti procedūra, kuri padės sumažinti ar net visiškai įveikti bet kurios kūno srities skausmą.

Visceralinė chiropraktika (visceralinė – vidaus, chiro – ranka) tiria ir vertina vidaus organų paslankumą ir padėtį bei šių faktorių įtaką atskiro organo, o kartu viso kūno, funkcijoms. Visceralinė chiropraktika apima specifinius judesius (spaudimą, stūmimą, vibraciją, ištempimą), kuriais yra veikiamas vidaus organas. Visceralinis masažas padeda ne tik tulžies pūslės, inkstų, virškinimo sistemos, lytinių organų sistemos gydymui, bet ir gelbsti nuo artrito, migrenos ar aukšto kraujospūdžio.

Visceralinis masažas pašalina funkcines vidinių organų problemas – širdies, plaučių, virškinamojo trakto, diafragmos, mažojo dubens, šlapimo – lytinės ir endokrininės sistemų bei su šiomis funkcijomis susijusias atramos – judėjimo sistemos problemas. Visceralinis masažas be gydomųjų preparatų (arba vartojant tik nedidelį jų kiekį) gali normalizuoti organų funkcijas. Masažuojant pagerėja kraujotaka ne tik pilvo, bet ir krūtinės, galvos, rankų, kojų srityse.

Papildoma informacija

Tiksli vieta

VŠĮ “Gyvas kelias”, Naujojo Sodo g. 1, Klaipėda

Kam skirta

1 asmeniui

Trukmė

30 min.

Galiojimas (mėnesiais)

12 mėnesių

sezonas

Nesvarbu

Oro sąlygos

Paslauga teikiama visus metus

Apranga

Aprangai jokių reikalavimų nėra

Kita informacija

Reikalinga išankstinė registracija

Panašios dovanos