SPA kompleksas "Raudonojo vyno kerai"

55,00 €

Apie dovaną:

Odai reikalingas drėkinimas ir rūpestinga priežiūra, todėl pasimėgavimas SPA kompleksu grąžins odai spindesį, elastingumą ir gerą būklę. Padovanokite savo mamai nepakartojamą SPA kompleksą, kuris suteiks odai drėgmės, atpalaiduos ir nuramins. Tai gera dovana mamai.

Tonizuojantis Bordeaux raudonojo vyno ritualas pasižymi stipria vynuogių atstatomąja galia ir simbolizuoja neblėstantį gyvybingumą bei ilgą gyvenimą. Raudonasis vynas, tirpstančių egzotiškų aliejų magija, turtinga odą atstatančių komponentų, vitaminų, kas lemia gerą savijautą, daro odą švelnią ir lygią, atstato jos elastingumą, suteikia švytėjimo, jausmingumo ir paslapties. Rezultatas – tonusą įgavusi, švelni, lygi ir gaivi oda.

Kakavos pupelėse yra apie 300 įvairių medžiagų, naudingų žmogaus organizmui, įskaitant ir dopaminą ir serotonimą, skatinantį „laimės hormono“ gamybą ir koncentraciją. Itin gausios natūralių antioksidantų kakavos pupelės didina bendrą organizmo atsparumą. Iš kakavos pupelių spaudžiamas kakavos sviestas yra be galo naudingas odai. Puikiai minkštindamas ir maitindamas, kakavos sviestas skatina odos ląstelių regeneraciją, dėl ko itin tinka išsausėjusiai, tonuso netekusiai odai. Kakavos sviestas didina odos elastingumą, mažina raukšleles ir intensyviai saugo odą nuo neigiamo išorės poveikio.

Papildoma informacija

Tiksli vieta

Basanavičiaus aikštė 16, Birštonas

Kam skirta

1 asmeniui

Trukmė

100 min.

Galiojimas (mėnesiais)

12 mėnesių

sezonas

Nesvarbu

Oro sąlygos

Nesvarbu

Apranga

Nesvarbu

Kita informacija

Būtina išankstinė registracija