Ebru - tapyba ant vandens

43,44 €

* Privalomi laukai

43,44 €

Apie dovaną:

Leiskite mamai atrasti save! EBRU – tai tapymo ant vandens technika, kuri padeda pabėgti nuo kasdieninių rūpesčių, o gyvenimui suteikia kokybės bei harmonijos. Užsiimant šiuo menu ne tik kūrybiškai pramogaujama, bet ir efektingai ilsimasi.

EBRU egzistuoja daugiau 900 metų – vandens, spalvos, judesio, garso bei kvapo harmoniją apjungiantis menas buvo puoselėjamas net karalių. Tai unikali meno rūšis, nereikalaujanti jokių meninių ar kitų su kūryba susijusių gebėjimų – sėkmingai tapyti gali kiekvienas! Be to, procese naudojamos tik natūralios, žmogaus sveikatai nekenksmingos priemonės, gaminamos rankomis pagal senas technologijas, o vandens paviršiuje sukurtas paveikslas, perkeltas ant papiruso ir išsinešamas su savimi, yra unikalus bei vienetinis – kito tokio nerasite nei viename pasaulio kampelyje.

Dovanokite savo mamai kūrybinę laisvę, kuri tuo pat metu yra ir meditacinė pramoga!

Dėmesio! Pinigai už parduotus dovanų čekius bus skiriami socialinės akcijos „Už spalvingą ir teisingą vaikystę...!” įvykdymui, kurios metu EBRU meno technikos gydomoji galia pasiekia vaikus, gulinčius Kauno ar Vilniaus klinikų onkohematologijos skyriuose.

Papildoma informacija

Tiksli vieta

Laisvės al. 97a, Kaunas ir Naikupės g. 25, Klaipėda

Kam skirta

1 asmeniui

Trukmė

1 val.

Galiojimas (mėnesiais)

12 mėnesių

sezonas

Nesvarbu

Oro sąlygos

Nesvarbu

Apranga

Nesvarbu

Kita informacija

Reikalinga išankstinė registracija. Užsiėmimo metu galėsite tapyti pasirinktai 1 arba 2 A3 formato paveikslus.