Dovanų čekis Driu Beauty produktams įsigyti

50,00 €

* Privalomi laukai

50,00 €

Apie dovaną:

Driu Beauty - tai protinga lietuviška kosmetika, kurioje dera natūralūs ingredientai ir sintetinės kilmės medžiagos, reikalingos kasdienei teisingai veido odos priežiūrai. Tai labai aukštos kokybės prabangūs išskirtiniai kosmetikos produktai, pritaikyti Pabaltijo klimatui, skirti savimi besirūpinančiam protingam, nepriklausomam ir aktyviam žmogui. Kosmetikoje naudojami tik moksliniais tyrimais pagrįsti naudingi odai ingredientai. Sudėtyje esantys ingredientai skirti idealiai odos būklei palaikyti, saugoti ją nuo aplinkos poveikio bei pristabdyti senėjimo procesus ir raukšlių susidarymą.

Driu Beauty Wise Cosmetics linija skirta šiuolaikinei, stilingai, aktyviai moteriai. Šią kosmetikos liniją rekomenduojame pradėti naudoti prasidėjus odos senėjimo procesams ar kai pastebimi pirmieji senėjimo požymiai.

Driu Beauty Wise Unisex - kosmetikos linija, skirta šiuolaikiškam, jaunatviškam, charizmatiškam ir aktyviam žmogui. Tai veido ir kūno odos priežiūros priemonės, skirtos kokybiškai vyrų ir moterų odos priežiūrai. Pagrindinė veiklioji medžiaga šios linijos produktuose – kosmetinis prebiotikas, kurio pagrindinė funkcija maitinti gerąsias bakterijas. Moksliniai tyrimai rodo, kad prebiotikai padeda atstatyti odos mikrobiotą, saugo nuo neigiamo aplinkos poveikio ir taršos.

www.driubeauty.lt

Papildoma informacija

Vieta

Visa Lietuva

Kam skirta

1 asmeniui

Trukmė

nėra

Galiojimas (mėnesiais)

12 mėnesių

sezonas

Nesvarbu

Oro sąlygos

Nesvarbu

Apranga

Nesvarbu

Kita informacija

Dovanų čekio vertė - pasirinktinai.