Juosmens liekninamoji, stangrinamoji, anticeliulitinė procedūra

60,00 €

Apie dovaną:

Procedūros metu, 20 min. masažas atliekamas pasitelkus FR Vaccum prietaisą. Kovojama su tonuso nebuvimu, celiulitu bei audinių laisvumu. Procedūros metu naudojame Mikroci kremą Luxury, kurį sudaro vitaminų kompleksai (E, A, C) ir teprenonas, kuris padeda odos barjerui veikti ir stiprina natūralią apsaugą.

Procedūros metu naudojama aparatinė technika pasitelkiant argininą (pagrindinis amino rūgšties ph reguliatorius, skirtas ypač jautriai odai) taip pat resveretrolį (antioksidantas laikomas realiu grožio eliksyru, esančiu raudonosiose vynuogėse, kuris padeda kovoti su raukšlėmis ir neutralizuoti senėjimo požymius).

Po procedūros juntami požymiai:

-          drenažinis efektas dėl raudonųjų kūnelių perdavimo. Jis leidžia atgaivinti ląstelinę membraną su ženkliu skysčių praradimo sumažinimu ir taip pat su teigiamu poveikiu vietoms, kuriose susikaupę skysčiai.

-          lieknėjimo efektas dėl šilumos, kuri prasiskverbia giliai į audinius (riebalinis audinys rodo didesnį atsparumą ir dėl šios priežasties, pralaidumą šiluminei energijai) gaunant puikius rezultatus taip pat ir vietose, kuriose susikaupę riebalai.

Papildoma informacija

Vieta

Kaunas

Kam skirta

1 asmeniui

Trukmė

30 min.

Galiojimas (mėnesiais)

12 mėnesių

sezonas

Nesvarbu

Oro sąlygos

Nesvarbu

Apranga

Neturi įtakos

Kita informacija

Šios procedūros netinkamos moterims, kurios laukiasi arba maitina krūtimi, kardiologinėmis ligomis sergantiems arba širdies stimuliatorių nešiojantiems asmenims. Taip pat asmenims turintiems rimtų problemų su raumeniniais audiniais, metalines dalis ar plokšteles gydomose vietose turintiems, klientams su rimtomis ir aktyviomis infekcijomis. Reikalinga registruotis procedūrai iš anksto.