Nugaros masažas HAKIM

18,00 €

Apie dovaną:

Stipri ir švelni tuo pačiu metu, ši technika naudojama terapiniam poveikiui, skirta atsipalaidavimui ir savijautos pagerinimui.
Šios subtilios technikos privalumas yra tai, kad žmogui nėra būtina atlikti visą seansų kursą. Seansas atliekamas kartą per savaitę, vėliau – kartą į mėnesį, ir to užtenka, kad palaikytume savo organizmą geroje būklėje. Net vienas seansas duoda rezultatą, bet jei laikytis reguliaraus ritmo, tai efektas yra kur kas geresnis.

HAKIM POVEIKIS:

  • regeneruoja tarpslankstelinius diskus ir švelniai patempia stuburą, tuo pat metu balansuodamas psichiką;
  • pagyvina energijos cirkuliaciją;
  • atgaivina tarpslankstelinius diskus;
  • išsklaido raumenų įtampas;
  • koreguoja stuburo mikropasislinkimus;
  • atpalaiduoja spazmus;
  • suaktyvina toksinų šalinimo iš kūno mechanizmus.

Šios technikos poveikis išilgai stuburo esantiems nervams ir jų šaknelėms padeda atstatyti pažeistą ryšį ir atkurti teisingą energijos tekėjimą tarp nugaros smegenų ir žmogaus kūno organų. Kai šis ryšys yra harmoningas, žmogus jaučiasi gerai, jis yra sveikas ir džiaugsmingas, nes išnyksta įtampos ir su tuo susiję skausmai, stuburo slanksteliai atsistato į teisingą padėtį natūraliu būdu. Reguliariai praktikuojant atsiranda žymus palengvėjimas arba simptomai visiškai išnyksta; atgaivina užmirštą giluminį pasitikėjimo savimi jausmą; atkuria harmoniją su savimi ir aplinka; įtakoja mūsų kūno išminties suaktyvinimą ir labai greitai žmogus gali išmokti pajusti ir atpažinti tikruosius savo kūno poreikius. Technika daroma su specialiu natūraliu jonažolių aliejumi, kuris įsiskverbia į tarpslankstelinius diskus ir atnaujina juos. Naudojamas šilko popierius, kuris sugeria aliejaus perteklių ir seanso metu išsiskyrusius šlakus ir toksinus.

Papildoma informacija

Tiksli vieta

VšĮ „Žmogaus Studija“, Vasario 16-osios g. 3, Panevėžys. Nr. 305, Oranžinis kambarys

Kam skirta

1 asmeniui

Trukmė

30 min.

Galiojimas (mėnesiais)

12 mėnesių

sezonas

Nesvarbu

Oro sąlygos

Nesvarbu

Apranga

Nesvarbu

Kita informacija

Būtina išankstinė registracija (kontaktai bus matomi dovanų kupone). Po masažo reikia vengti sunkaus fizinio krūvio