Pėdų/Kojų masažas

31,00 €

* Privalomi laukai

31,00 €

Apie dovaną:

jei tenka daug vaikščioti ar dirbti fizinį stovimą darbą, pirmiausia nuovargis pasijaučia pėdose. Jos ima skaudėti, o kojos tampa sunkios tarsi akmuo. Padėkite savo mamai atgauti pėdų lengvumą ir gerą savijautą – padovanokite jai pėdų ar kojų masažą, tai taps tikra palaima pavargusioms mamos kojoms. Nustebinkite tokia dovana savo mamą.

Žmogaus galūnėse yra išsidėstę kone visi biologiškai aktyvūs taškai. Tinkamai juos spaudydami, maigydami, trindami galime teigiamai paveikti sveikatą, vidaus organų darbą, pajusti palengvėjimą pėdose. Masažuojant pėdas ypač suaktyvinama žmogaus imuninė sistema, o poveikis pajaučiamas greitai. Pėdų masažas atpalaiduoja, šalina nuovargį, gerina miegą ir teigiamai veikia visą organizmą. Masažas šalina skausmus, nuovargį, patinimus, stiprina raumenis ir raiščius, gerina lankstumą, padeda esant išsiplėtusioms venoms. Kojų masažas sustiprins Jūsų kaulus, paskatins limfos tekėjimą, kraujo apytaką, pagerins savijautą ir suteiks daugiau energijos. Masažuojama ne tik pėda,čiurna, pirštai, bet ir blauzda iš abiejų pusių, naudojami pašildyti natūralūs aliejai.

Papildoma informacija

Tiksli vieta

UAB „MASAŽO KLINIKA", Žukausko 21, Vilnius

Kam skirta

1 asmeniui

Trukmė

20 arba 40 min.

Galiojimas (mėnesiais)

12 mėnesių

sezonas

Nesvarbu

Oro sąlygos

Paslauga nepriklauso nuo oro sąlygų

Apranga

Aprangai jokių reikalavimų nėra

Kita informacija

Reikalinga išankstinė rezervacija. Apie neatvykimą būtina pranešti 24 val. prieš sutartą paslaugos teikimo laiką, kitaip kuponas bus laikomas panaudotu