PRANCŪZIŠKŲ DESERTŲ DEGUSTACIJA medi

25,00 €

Apie dovaną:

Tikri saldumynų mėgėjai negali gyventi be skaniausių desertų, įvairių saldžių kepinių ir kitokių gėrybių, kurių paragavus širdį pripildo džiaugsmas ir geriausios emocijos. O Prancūzija garsėja savo įspūdingomis konditerijos tradicijomis, tad čia pirmiausia atsiranda viso pasaulio skaniausi desertai, kuriuos išragauti tiesiog būtina. Padovanokite savo mamai skonių ir naujovių kupiną popietę, ragaujant pasakiškus prancūziškus desertus.

Desertų butikas "Vanilės namai" pristato individualias degustacijas saldumynų gurmanams ir valgomo meno gerbėjams. Garsus prancūzų menininkas Klodas Lorenas yra pasakęs – egzistuoja tik dvi vaizduojamojo meno rūšys – dailė ir meninė konditerija. Sunku būtų ginčytis, ar ne? Ir iš tiesų pagal originalius receptus „Vanilės namuose“ sukurti desertai labiau primena meno kūrinius nei valgomus skanėstus. Braškės, avietės, mango, vanilė – nuo kvapų ir skonių apsisuks galva. Rafinuoto skonio desertai nelaukia švenčių – jie patys kuria progas švęsti!

Gurmanišką malonumą sudaro:

  • Firminis pistacijų ir aviečių desertas taurelėje;
  • Mango ir pasiflorų desertas taurelėje;
  • Braškių ir aviečių desertas taurelėje;
  • Vanilinis crème cheese su braškėmis;
  • Kavos panna cota taurelėj;
  • Macarons;
  • Juoda kava arba kava su pienu.

   Mėgaukitės saldžiu gyvenimu ir dalinkite malonumą kitiems!

   Papildoma informacija

   Tiksli vieta

   Desertų butikas „Vanilės namai“, Manto g. 3, Klaipėda

   Kam skirta

   2 asmenims

   Trukmė

   Kiek tik širdis geidžia

   Galiojimas (mėnesiais)

   12 mėnesių

   sezonas

   Nesvarbu

   Oro sąlygos

   Nesvarbu

   Apranga

   Nesvarbu

   Kita informacija

   Būtina išankstinė registracija. Registracija vyksta darbo dienomis, 10 - 17 val. Rekomenduojame susisiekti ne mažiau kaip prieš 3-4 darbo dienas