Šiltų akmenų masažas

54,00 €

Apie dovaną:

Manoma, kad šiltus lavos akmenis pirmieji pradėjo naudoti Havajų gyventojai, norėdami sušildyti savo kūną, nusiraminti ir atpalaiduoti raumenis. Masažas akmenimis – tai mistiškas ritualas, suteikiantis malonią šilumą, ypatingą ramybę. Padovanokite savo mamai ypatingą šiltų akmenų masažą, leiskite jai pasimėgauti magiška atmosfera ir naujais pojūčiais, kuriuos suteiks šilti lavos akmenys. Šis masažas – ypatinga dovana mamai.

Masažas su karštais akmenimis ypatingas tuo, kad akmenys turi savybę ilgai išlaikyti malonią šilumą, kuri ne tik ramina, bet ir labai gerai atpalaiduoja įsitempusius raumenis. Dėl savo skleidžiamos šilumos toks masažas yra efektyvesnis nei vien rankomis atliekamas masažas, nes jis paveikia gilesnius sluoksnius, suteikia stipresnį ir efektyvesnį masažo poveikį. Masažas rekomenduojamas tiems, kurie jaučia įvairius nugaros, sąnarių skausmus, sutrikusią kraujo apytaką, kuriuos kamuoja stresas, nerimas, įtampa, nemiga, depresija. Šiltų ir karštų akmenų masažas veikia stimuliuojamai, aktyvina organizmo gyvybines funkcijas, o suaktyvėjusi kraujo apytaka skatina nereikalingų medžiagų, toksinų iš organizmo šalinimą. Darnus įvairios masažo technikos ir šiltų akmenų naudojimas palengvina chroniškus nugaros ir kaklo skausmus, giliai atpalaiduoja visą kūną, suteikia harmonijos ir ramybės būseną.

Papildoma informacija

Tiksli vieta

UAB „MASAŽO KLINIKA", Žukausko 21, Vilnius

Kam skirta

1 asmeniui

Trukmė

50 min.

Galiojimas (mėnesiais)

12 mėnesių

sezonas

Nesvarbu

Oro sąlygos

Paslauga nepriklauso nuo oro sąlygų

Apranga

Aprangai jokių reikalavimų nėra

Kita informacija

Reikalinga išankstinė rezervacija. Apie neatvykimą būtina pranešti 24 val. prieš sutartą paslaugos teikimo laiką, kitaip kuponas bus laikomas panaudotu