Skrydis oro balionu dviems

275,00 €

Apie dovaną:

Kiekvienas slapčia yra pasvajojęs apie nepakartojamą skrydį oro balionu, kur iš viršaus galima žvelgti į žemės horizontą, grožėtis miesto vaizdais, miškais ir upėmis. Tai nepakartojama patirtis, savo vaizdais užgniaužianti kvapą. Pasikvieskite savo mamą į šią neįtikėtiną kelionę ir patirkite nepamirštamus įspūdžius. Padovanokite mamai nepakartojamus prisiminimus!

Nuo seno žmonės troško skraidyti kaip paukščiai. Šiandien mes turime tokią galimybę – skrydis oro balionu leis jums pažvelgti iš paukščio skrydžio į gražiausias Lietuvos vietas – Lietuvos uostamiestį, Vilniaus senamiestį, Trakų pilį, Kauno, Šiaulių ar Panevėžio miestus, Kernavės ar Molėtų ežerus.

Pakilę aukštai tarp debesų pamiršite visus dienos rūpesčius ir galėsite grožėtis kvapą gniaužiančiais vaizdais ir neįtikėtinais potyriais. Pramoga prasideda nuo oro baliono paruošimo, instruktažo keleiviams, pažinties su maršruto nustatymu, baliono valdymu. Skrydis truks apie valandą ir žemės komanda (pagal galimybę, kartu su jūsų draugais) lydės jus žeme į balionų nusileidimo vietą. Po skrydžio visi pirmąkart skridusieji bus „krikštijami“ pagal senas pirmųjų oreivių tradicijas, oficialiai priimti į Oro balionų oreivių klubą, bus įteiktas Pirmojo skrydžio diplomas. Padovanokite paukščio skrydį ir jaudinančią patirtį, kuri išliks atmintyje visą gyvenimą. 

Papildoma informacija

Vieta

Vilnius, Kaunas, Panevėžys, Trakai, Molėtai

Kam skirta

2 asmenims

Trukmė

Skrisite apie valandą, visa pramoga truks apie 3 val.

Galiojimas (mėnesiais)

12 mėnesių

sezonas

Nesvarbu

Oro sąlygos

Balionais skraidoma visus metus, esant palankioms oro sąlygoms

Apranga

Ore šiek tiek šalčiau, tad apsirenkite šilčiau pagal oro sąlygas

Kita informacija

Miestą, virš kurio norite skristi, galėsite pasirinkti patys. Keleiviams suteikiamas nemokamas draudimas. Paslauga teikiama surinkus mažiausiai 4 žmonių grupę

Panašios dovanos