Tailandietiškas aromaterapinis viso kūno masažas su aliejais

55,00 €

Apie dovaną:

Kartais nė nepastebime kaip mūsų artimiausi žmonės, besirūpindami kitais, pamiršta save. Tad laikas atsidėkoti ir pasirūpinti jais pačiais – padovanokite brangiausiam žmogui – mamai  atpalaiduojantį bei nuostabiais kvapais svaiginantį atotrūkį nuo kasdienybės.

Tailandietiškas aromaterapinis masažas – nepamainomas energijos šaltinis. Masažo meistrų iš Tailando atliekamas aromaterapijos ir masažo judesių seansas nuramins ir atpalaiduos streso bei kasdienybės išvargintą kūną ir mintis. Aromaterapijos galia žinoma jau tūkstančius metų. Kvapų magija teigiamai veikia organizmą, gerina miegą, mažina vidinę įtampą, stresą, tinka daugelio sutrikimų profilaktikai. Eteriniai aliejai teigiamai veikia žmonių sveikatą, daugelis eterinių aliejų gerina kraujotaką, kelia tonusą ir apskritai stimuliuoja kūną ir protą be pavojingo šalutinio poveikio. O derinant kartu su tailandietiško masažo technika – pašalinamas nuovargis, atsiranda daugiau energijos, kuri taip reikalinga gyvenant intensyvų kasdieninį gyvenimą. Be to, tailandietiškas masažas veikia kaip efektyvi profilaktinė priemonė, atjauninanti organizmą, todėl puikiai tiks dažnai pavargusioms mamoms.

Viso kūno tailandietiškas masažas atliekamas su aromaterapiniais aliejais, masažo metu naudojama ypatinga ištisinių judesių kombinacija bei intensyviai stimuliuojami energetiniai taškai. Tokia dvigubo poveikio galia privers atsipalaiduoti raumenis, pasimėgauti maloniais pojūčiais ir svaiginančiais kvapais vienu metu, atkurs natūralią organizmo pusiausvyrą. Suteikite savo mamoms galimybę pailsėti nuo kasdieninių darbų bei pasimėgauti ramybės bei poilsio akimirkomis. Pasirūpinkite gera mamų savijauta!

Papildoma informacija

Tiksli vieta

Masažo salonas „NUAD THAI", Didžioji g. 20/1, Vilnius

Kam skirta

1 asmeniui

Trukmė

1 val.

Galiojimas (mėnesiais)

12 mėnesių

sezonas

Nesvarbu

Oro sąlygos

Paslauga teikiama visus metus

Apranga

Aprangai jokių reikalavimų nėra.

Kita informacija

Reikalinga išankstinė registracija

Panašios dovanos