Žygis kanojomis Mirusios kopos

65,00 €

Apie dovaną:

Aktyvus poilsis – tai nesibaigiantys nuotykiai ir pramogos, kurios paliks daug prisiminimų ir gražių akimirkų. Leiskite savo mamai pakeliauti ir pamatyti nuostabų lietuviškos gamtos grožį iš pačių netikėčiausių perspektyvų. Paįvairinkite mamos poilsį ir padovanokite jai plaukimą baidare po nuostabų gamtos kampelį – Nidą. Tai labai smagi dovana mamai.

Nida labai mylima tų, kurie vertina pasakišką gamtos grožį, nuo seniausių laikų išlikusį paveldą ir neįtikėtinus gamtos stebuklus, kurių Neringoje yra tikrai ne vienas. Mirusios kopos – tai įstabus gamtos paminklas, turintis savo istoriją. Tai yra ilgiausios kopos Lietuvoje, saugančios vieną liūdniausių Kuršių nerijos kaimų istorijų. 1675–1854 metais čia buvo užpustyti net keturi Naglių kaimai, kurie ir dabar dunkso giliai po smėliu. Pasakojama, kad tuomet kopų slinkimo greitis buvo nuo 0,5 iki 15 metrų per metus ir žmonės ilgai, tačiau nesėkmingai su jomis kovojo. Žygis kanojomis leis pamatyti viską iš vandens pusės. Kelionės pradžioje kanojomis plauksime ir apžiūrėsime senąjį Pervalkos švyturį – vienintelį tokį Lietuvoje, stovintį ant dirbtinės salelės vandenyje. Apiplaukę Žirgų ragą ir lydimi nuostabių Mirusiųjų kopų vaizdų pasieksime Naglių ragą, kur sustosime papietauti. Paskui patrauksime išilgai legendomis apipintos Drimzako įlankos ir, aplenkę Avies kulno ragą, išvysime didžiausią Europoje pilkųjų garnių ir kormoranų koloniją: šių žuviaėdžių paukščių čia peri virš 3000 porelių. Žygis baigsis ties Juodkrante, kupini gerų įspūdžių iš čia autobusu grįšime į Nidą.

Papildoma informacija

Tiksli vieta

Nida

Kam skirta

1 asmeniui

Trukmė

~5,5 val.

Galiojimas (mėnesiais)

12 mėnesių

sezonas

Nesvarbu

Oro sąlygos

Sezonas tęsiasi nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo 30 d. (sezono trukmė gali kisti)

Apranga

Apsirenkite patogiai

Kita informacija

Vienoje kanojoje telpa 3 suaugusieji arba 2 suaugę ir 2 vaikai. Pučiant šiaurės krypčių vėjams, pradedama plaukti į Juodkrantės pusę